نرم افزار > توسعه ، توسعه وب  > 

دانلود سورس بدست آوردن موقعیت کاربران بر اساس IP آنها در PHP + بروز شد

شاید شده باشد وقتی یک سایتی را باز میکنید در آن سایت کشور شما و پرچم آن و سایر مشخصات مکانی شما را به نمایش گذاشته باشد و یا بخواهید یک سیستم آمارگیری برای سایت خود درست کنید و یا بخواهید نام کشور و پرچم و یا کد بین المللی کشور بازدید کنندگان سایت یا کاربران خود را بدست بیاورد. این کار توسط شناسایی IP کاربر و مطابقت دادن آن به فهرسی از IP های کشورها در بانک اطلاعاتی صورت میگیرد. در ادامه مطلب میتوانید اسکریپت این کار را دریافت نمائید.

توسط این اسکریپت می توانید ربات ها، و حملات DDoS و ... را تشخیص و بر اساس آدرس IP آنها دسترسی به سایت خود را برای IP مشخص شده قطع کنید تا دیگر مشکلی در هک شدن سایت و یا کاهش مصرف پهنای باند سایت را دچار نگردید.

حتی میتوانید یک سیتم آمار برای سایت خود طراحی کنید که متوجه گردید که بیشترین حجم کاربران یازدید کننده از کدام کشورها و کدام شهرها می باشند.

 

  نسخه ساده
( رایگان )
نسخه حرفه ای
( 80.000 ریال )
بانک اطلاعاتی IP کشورها
بانک اطلاعاتی کدهای بین الملی کشورها
بانک اطلاعاتی پرچم های کشور ها
امنیت 20% 98%
بروز شده 2016 January 15 2017 March 6
پشتیبانی
پیش نمایش

حجم فایل:

رمز فایل: www.hassas-computer.comنام: 3791
ایمیل:
سایت:


محمد امین مختاری 1395/09/09 m.aminmokhtari@yahoo.com

با سلام خدمت شما بنده نسخه حرفه ای رو خریداری کردم ام ولی متاسفانه با فوجی از خطا ها روبه رو شدم اگه ایمیلتون رو برام بفرستید اسکرین میگیرم میفرستم خدمتتون ممنون از پاسخ سریع شما

کد زیر را باید در فایل index.php فعال کنید.

$_SERVER['REMOTE_ADDR']

 


vahid 1395/05/30 vahid6392@yahoo.com

سلام میخواستم بدونم نسخه حرفه ایی این اسکریپت نام شهر هم نشون میده ؟ آیا Country Code هم نشون میده ؟ کلا چه اطلاعاتی رو نشون میده ؟

اطلاعات دقیق در مطلب ذکر شده است.


نیاز جهان 1393/09/18 niazejahan@gmail.com

مهندس یه اموزشی بدید چطور از این کدها استفاده کنیم من تو یه پوشه گزاشتم ولی جواب نمیده

نسخه رایگان فاقد پشتیبانی میباشد. ابتدا فایل را دانلود و بر روی هاست خود بارگذاری نمائید سپس فقط از طریق مرورگر خود فایل Example.php  را فراخوانی نمائید.