دنبال کردن ما

ه اختصاصی حمید حساس در اینستاگرام

تبلیغات

دانلود کتاب آموزش فوکوس، نورسنجی، هیستوگرام و شارپنس در دوربین های دیجیتال نیکون

جذابترین های این بخش

مطالب هم شاخه

آیا میدانستید؟

خدمات

گزارشات

سیستم عامل: Unknown OS Platform
مرورگر شما: Unknown Browser
کشور شما: United States
موقعیت شما: 18.208.132.33

بازدید دیروز: 0
بازدید کننده دیروز: 0
بازدید امروز: 944
بازدید کننده امروز: 604
بازدید کل تا به امروز: 3305940

GPS آنلاین

مسیر یاب آنلاین آسان

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای مدار سیم کشی برق موتورسیکلت

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت آپاچی 180 و آپاچی 160

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت تریل سوزوکی

تبلیغات

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت هندا

فروشگاه >

متن قولنامه خرید و فروش موتورسیکلت

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید موتورسیکلتی را بخرید و یا به فروش برساند. اما در هنگام انجام معامله از طرف مقابل خود اطمینان نداشته و یا جهت پیشگیری از هرگونه اتفاق در آینده و دردسر های قانوی و سوء استفاده و یا دلخوری و نارضایتی در معامله به فکر قولنامه ای باشید که به لحاظ وجدانی و قانونی باعث شود شما دچار مشکلی نگردید. ما در اینجا متن قولنامه ای را تنظیم و برای شما قرار داده ایم که به لحاظ قانونی جلوی هر گونه بحث و دلخوری و یا مشکل قانویی و یا کلاه برداری را میگیرد و شما میتوانید با چاپ نمودن آن اقدام به انجام معامله موتورسیکلت خود نمائید.

 

شاید شما شنیده باشید که دوستان یا اطرافیان شما اقدام به خریداری و یا فروش یک موتورسیکلت نموده اند و پس از مدتی به لحاظ قانونی دچار مشکل شده اند و یا فروشنده و یا خریدار با اقدام به سوء استفاده از مدارک موتورسیکلت، سرقت، قاچاق، تصادف، کلاهبرداری و ... نموده اند و مالک موتورسیکلت به لحاظ قانونی دچار مشکلاتی چون جریمه نقدی، حبس، ازبین رفتن آبرو و ... شده باشد. آن هم به دلیل عدم دقت در هنگام معامله و تنظیم ننمودن یک متن اصولی و کاملا قانونی در قولنامه.

در ادامه شما میتوانید اقدام به دریافت دو متن اصولی و قانونی نمائید یا جلوی هر گونی سوء استفاده و یا مشکلی در آینده را بگیرید.

حجم فایل:

رمز فایل: www.hassas-computer.comنام: 1085
ایمیل:
سایت:


alireza 1398/11/19

هوندا سی جی ژاپنی هارو توی سند کارت موتور سی دی آی میزنن؟

خیر


محمدحسن 1398/06/16

با سلام ما یک موتور داریم که بنام پدرم است و ایشان در حال حاضر خارج از کشور هستن و موتور پلاک قدیمی می باشد. آیا با فورش آن بصورت قولنامه ایی توسط فرزندشان مشکلی به وجود نمی آید؟

بله این کار منجر به پیگرد قانونی تهت عنوان خرید و فروش مال غیر (اموال مسروقه) خواهد شد مگر آنکه وکالت نامه رسمی داشته باشید.


محمد 1398/06/15

با سلام. در صورتی که موتور به صورت وکالتی فروخته بشه و(به فرض تکمیل همین قولنامه موجود در سایت) و بعد آن خلافی از جانب خریدار صورت گرفت آیا حتی وارد مسائل و مشکلات آن خواهیم شد؟؟ (جدای از اینکه اون مشکل به فروشنده ضرری نرسد) فرض بر این است که موتور دست به دست گردد.

اگر به تمام مفاد این قرارداد عمل نمائید و پس از عقد این قرارداد اگر کپی مدارک شناسایی (حتماً کارت ملی) از خریدار و شاهدین دریافت نمائید تمامی مسائل قانونی پیش آمده از پس از امضاء این قرارداد به عهده خریدار شما است و بقیه مسائل به شما ارتباطی ندارد.

در آن صورت چه کسی مسوول اون موتور خواهد بود؟؟؟ خیلی ممنون میشم اگه کامل توضیح دهید

خریدار یا خریداران


کیومرث 1398/05/29

سلام منم موتور فروختم و دوماه محضری وکالت دادم فک پلاک کنه و سند بزنه و برگه محضری از محضر برای خودم گرفتم مشکل علی آقا آیا شامل من میشه بنده محضری کاغذ دارم که دوماهه فک پلاک کنه و الان 5 ماه فک نکرده و تو تهران هست دستم بهش نمیرسه مشکلی که نیست برای من چون کالت محضری نسخه اش را دارم؟

شما هم می بایستی به محضر مراجعه و وکالت نامه خود را ابطال و همزمان در شورای حل اختلاف شکایت کنید.


علی 1398/05/29

سلام اگر موتور را قولنامه ای بفروشیم و خریدار فک پلاک نکنه و سند نزنه و موتور چند دست بره بطوری که مالک جدید مشخص نباشه باید چه کرد آیا تصادف و هر خلافی بکنه گردن ماست

در صورتی که متن قولنامه ای که نوشته اید یک متن حقوقی نباشد و اقدام به فروش به صورت قولنامه ای بدون فک پلاک کرده باشید تمام مشکلات قانونی اعم از پرداخت عوارض شهرداری، سرقت، حمل مواد مخدر، حمل بار قاچاق، تصادفات منجر به فوت و ... همگی به عهده صاحب پلاک است. هر چه زودتر به بکی از شعب شوراهای حل اختلاف مراجعه و تقاضای دادخواست فک پلاک غیر حضوری نماید تا دادگاه حکم به ابطال پلاک شما دهد و سپس به راهنماراننگی مراجعه و پلاک باطل گردد. هر زمانی که موتورسیکلت پیدا شد تنها اقدام به به نام نمودن موتور به اسم شخصی کنید که موتور را به آن فروخته اید.


1

رضا 1398/05/29

سلام موتوری به بنگاه فروختم معلوم نیست به کی فروخته جهت جلوگیری از خلاف آیا میشود پلاک را سوزاند؟

بله می توانید. فروش موتور به بنگاه کار بسیار اشتباهی است زیرا متن قولنامه هایی که توسط آنها نوشته می شود به صورت یک جانبه و حتی بعضا غیر قانونی است.


1

ممد 1398/03/26

سلام خسته نباشید من یک موتور پیدا کردم که مدارک مثل سند و برگ سبز به نام فروشنده نیست یعنی خودش قولنامه ای خریده اما تمام مدارک دست خودشه فروشنده می گه که صاحب سند نیستش می خواستم بدونم با این وضع می تونم صاحب سند رو پیدا کنم سند رو بنام خودم کنم

چنین ریسکی نکنید. موتورسیکلت های سرقتی بسیاری هستند که مدارک آنها هم سرقت شده است.


1

amir 1398/03/15

سلام خسته نباشین من یه موتور خریدم بواسطه دوستان بعد فهمیدم که هیچ چیز موتور بنام اون فرد نیست رفتم صاحب پلاکو پیدا کردم بجا 500 تومن هزینه تنظیم سند 700 تومن ازم گرفت برگ سبز موتورو بنامم کرد بعد گفت سند محضری به اسمم نیست برو خودت پیداش کن این موتورم 3 ابنجوری با برگ سبز معامله شده. راهکاری هست که بشه انجام داد؟

به دفاتر شورای حل اختلاف مراجعه و تنظیم شکایک از مالک قبلی که برگ سبز را به نام شما نموده است نمائید. همچنین بدانید از نظر قانونی انتقال موتورسیکلت به واسطه فک پلاک تنها غیر قانونی است.

اما اگر روزی خلافی توسط موتورسیکلت ثبت گردد از نظر دادگاه مالک پلاک به عنوان مالک شناخته می شود.

در کل برای موتورسیکلت نیازی به انتقال سند محضوری از نظر عموم وجود ندارد و تنها فک پلاک به نام شما و صدور کارت موتورسیکلت و برگ سبز به اسم شما کافی است. محضر تنها یک پول اضافه دادن از نظر عموم می باشد.

شخصا فک پلاک را کافی میدانم.


1

محمد امین ادیب 1397/12/02

سلام ببخشید میگم که من بار اول که رفتم داخل خرید دربافت زدم کار نکرد و بار دوم رفتم گفت که موجودی نیست چیکار کنم

خرید شما موفق بوده است و لینک دانلود برای شما به آدرس ایمیل شما ارسال گردیده است.


رهگذر 1397/10/17

موتورم فقط سند داره به اسم کسی دیگر است کارت پلاک نداره من میخوام کارت پلاک اش بگیرم

ابتدا باید به دفاتر شورای حل اختلاف مراجعه نمائبد و با طرح یک شکایت تقاضای صدور مدارک کنید.


1

رضا 1397/07/09

سلام متن قولنامه را خریداری کردم یلد نیستم استفاده کنم راهنماییم کنید

فایل دریافتی به صورت فشرده از نوع RAR بوده و توسط برنامه WinRAR باز می گردد و سپس میتوانید فایل های PDF آن را با نرم افزارهایی همچون Adobe Acrobat Reader مطالعه نمایید.


1

رضا 1397/04/01

سلام داداش مهدی من ۱۵ سال دارم پدرم برام موتور خریده بنام خودمه مشکلی نداره

خیر مشکلی ندارد. اما در صورت بروز حادثه به دلیل پایین بودن سن شما و فاقد بودن گواهینامه، بیمه حاضر به جبران خسارت نخواهد بود و در صورت فوت دیگران در حادثه شما به حکم قتل امد به زندان و یا قصاص محکوم می گردید.


1

مهدي 1397/02/22

سلام خسته نباشيد من ميخام ي موتور سيكلت دست دوم بخرم سنم هنوزقانوني نشده ١٧ سالمه بعضي چيزارو نميدونم،اين قولنامه همه شرايط هارو نوشته ديگه جاي نگراني نيست؟

با مطالعه متن هر آنچه که لازم باشد ذکر گردیده است.


2
1

علی 1396/09/02

سلام خسته نباشد میخواستم بدونم هزینه قولنامه یا(سند زدن)چقدره!؟؟؟بعد هزینه سند با خریدار!؟؟؟لطف کنین پاسخ بدین ممنون از خدمت صادقانتون

طبق قانون به عهده خریدار اما عرفی نصف نصف. نسبت به نوع موتورسیکلت متفاوت است. بین ۵۰ الی ۲۰۰ هزارتومان


3
3

آروین 1395/07/15

خرید کردم ولی دانلوذ نشد؟؟؟

پرداخت شما نا موفق بوده است.


3
2

امیر 1394/06/16

چجوری بگیرم هزینشو پرداخت کردم

با شماره 09367147548 تماس بگیرید.


5
2

محمود گرمه 1394/04/18

امروز تاریخ 18/4/94 یک متن قولنامه موتورسیکلت به مبلغ 20000 ربال از شما خریداری نموده ام ولی چگونه از ان استفاده کنم؟

متن قولنامه را از حالت فشورده خارج نمائید و سپس بسته به نوع قولنامه که ویژه خرید و یا فروش می باشد آن را چاپ کنید.