تبلیغات

دانلود کتاب آموزش فوکوس، نورسنجی، هیستوگرام و شارپنس در دوربین های دیجیتال نیکون

جذابترین های این بخش

مطالب هم شاخه

آیا میدانستید؟

خدمات

گزارشات

سیستم عامل: Unknown OS Platform
مرورگر شما: Unknown Browser
کشور شما: United States
موقعیت شما: 3.90.45.27

بازدید دیروز: 0
بازدید کننده دیروز: 0
بازدید امروز: 157
بازدید کننده امروز: 98
بازدید کل تا به امروز: 3042609

GPS آنلاین

مسیر یاب آنلاین آسان

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای مدار سیم کشی برق موتورسیکلت

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت آپاچی 180 و آپاچی 160

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت تریل سوزوکی

تبلیغات

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت هندا

خبر > اطلاعیه > 

هشدار: اعلام فعالیت غیر قانونی شرکت تخفیفات

مدتی است که شرکتی با نام تخفیفات در حال فعالیت است. در این مقاله قصد داریم تا کلیه هموطنان را جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی در آینده توسط بعضی افراد به نفع منافع شخصی خود از نحوه فعالیت این شرکت آگاه سازیم. 

 

توجه: وبسایت hassas-computer.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال متن خبر منتشر شده نداشته و تنها نقل کننده مطالب درج شده در سایت های پلیس فتا،  ایران هشدار، ایرانین ام ال ام ، خبرگذاری ایرنا، اتحادیه صنف مبلمان و مصنوعات چوبی ارومیه، فوری نیوز ، پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم، بافق فردا، سرو ابر کوه، پیام امروز، ایر شز و ... است. 

 

 

 

شرکت اقتصادی میهن مهر با مسئولیت محدود شماره ثبت 40454 شناسه ملی: 10380517714 بر اساس اسناد و مدارک فوق با متن اساسنامه زیر در 1388/05/19 در استان خراسان رضوی به ثبت رسیده است. لطفا با دقت کامل مدارک و اسناد را مطالعه فرمائید.

 

متن اصلی موضوع فعالیت این شرکت:

 

 

بر اساس متن اصلی موضوع فعالیت این شرکت و نوع شرکت ( مسئولیت محدود بودن آن ) مبنی بر ارائه هر گونه انجام امور بازار یابی یا بازرگانی و ... تنها در صورت اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی اجازه فعالیت دارد.

این شرکت تا تاریخ درج این مطلب هیچ گونه مجوزی مبنی بر اجازه فعالیت از سازمانهای مربوطه همچون وزارت صنایع و معادن، اتاق بازرگانی و ... دریافت نکرده است.

نکته قابل توجه این که این شرکت ابتدا در خراسان ثبت و فعالیت آن بنا به دلایلی متوقف و سپس با انتقال این شرکت به استان فارس دوباره شروع به فعالیت نموده است. حال نکته اصلی در این است که چرا این شرکت در مدت بسیار کوتاه یک ماهه اقدام به تغییر آدرس از مکانی به مکان دیگر نموده است.

 

نکته دیگر آنکه این شرکت ابتدا با آدرس اینترنتی takhfifat.com شروع به فعالیت نموده و پس از آنکه وب سایت های مختلف چون ( ایران هشدار، ایرانین ام ال ام ، خبرگذاری ایرنا، اتحادیه صنف مبلمان و مصنوعات چوبی ارومیه، فوری نیوز ، پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم و ... ) خبر از غیر قانونی بودن فعالیت این سایت دادند مالکین سریعا اقدام به حذف این سایت و تاسیس سایت جدید با آدرس اینترنتی takhfifat.ir را دادند. 

ابتدا به خبرهای درج شده در تصاویر زیر توجه کنید.

 

 

این وب سایت با سوء استفاده از مجوزهای غیر مربوطه با فعالیت اصلی ابراز شده در موضوع فعالیت این شرکت اقدام به فریب افراد به بهانه های مختلف نموده اند. در ادامه دلایلی منطقی مبنی بر تخلف آنها بیان می گردد.

هر سایتی که اقدام به فعالیت های مالی می نماید نیازمند اخذ نماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن از بخش مرکز توسعه  تجارت الکترونیک است. در زمان اقدام دریافت این نماد الکترونیک  تنها نماد به شخصی تعلق می گیرد که مالک حقیقی یا حقوقی سایت ثبت شده دارای آدرس مشخص محل ثبت وب سایت با محل فعالیت کسب کار و نام و نام خانوادگی و ایمیل آدرس، تلفن های تماس یکسانی دارا باشد اما جالب ایت که آدرس ثبت وب سایت و محل فعالیت این شرکت همخوانی ندارد. بخصوص آن که اگر وبسایت بر روی دامنه های ir ثبت گردیده باشند این موضوع از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار است اما به استعلام اطلاعات وب سایت و نماد الکترونیک دقت نمائید.

 

دوم اینکه بر اساس موضوع فعالیت این شرکت در هیچ کجا ذکر نگردیده است که فعالیت های این شرکت پس از اخد مجوزهای لازم به صورت فعالیت بر روی شبکه های اینترنتی یا مجازی صورت خواهد گرفت. همین امر جای تفکر دارد که جرا فعالیت های این شرکت بر اساس یک سایت صورت می پذیرد. جالبتر آنکه این افراد اقدام به گرفتن پروانه کسب فعالیت های اینترنتی از اتحاده ماشین آلات اداری و رایانه ای تحت عنوان پایگاه اطلاع رسانی آنلاین نموده اند و هیچ گونه ارتباطی با فعالیت های انجام شده در واقعیت با موضوع پروانه کسب آنها ندارد. همینطور آدرس درج شده در پروانه کسب محل فعالیت این شرکت با آدرس درج شده در سایت این شرکت همخوانی ندارد.

سومین نکته در وب سایت طراحی شده توسط این افراد هیچ گونه قسمتی مبنی بر دارا بوده گذینه " درباره ما " که معرفی کننده نام مالکین، شرح مختصری از فعالیت آنها و مجوزهای لازم جهت کار آنها وجود ندارد. قابل توجه است که کلیه وب سایت های مهم و مطرح و قانونی در همه موارد گذینه ای به همین نام جهت جلب اعتماد مشتری و معرفی خود در سایت هایشان قرار می دهند یا همین اطلاعات را در بخش " تماس با ما" درج می نمایند. اما این وبسایت برای مواقع اظطراری در صورتی که در مراجع قضایی نیازمند به پاسوخ گویی باشند و برای امکان راه فرار به صورت قانونی داشته باشند هیچ گونه اطلاعاتی از خود در سایتشان بیان نکرده اند.

چهارمین نکته اینکه این شرکت در سال 1388 به ثبت رسیده و صدور پروانه کسب وب سایت آن در سال 1395 صادر گردیده است اما در سایت این شرکت درج گردیده تاسیس 1383 که باز همین امر جای تفکر دارد.

 

پنجمین نکنه آن که در وبلاگ منتسب به این شرکت با آدرس takhfifat.blog.ir  و حتی در وب سایت این شرکت هیچ گونه تصویری از مجوزهای لارم فعالیت این گروه وجود ندارد مدام سعی در این دارند که شما به صورت حضوری با انها مراجعه کنید تا با بیان راه کارهای روانشانسی و ... ذهنیت شما را جهت جذب و فعالیت با آنها تغییر دهند.

ششمین نکته آنکه ریتیک منطقه ای وب سایت ثبت شده از تاریخ ثبت آن در سال 14-12-1395 تا تاریخ درج این مطلب 08-01-1396 تنها در کمتر از 1 ماه به رتبه 9797 رسیده باشد. آن هم وبسایتی که تنها ادعای معرفی مراکز تخفیف را دارد و به صورت روزانه به روز رسانی نمی گردد. این امر تنها در صورتی محقق می گردد که با استخدام افرادی جهت باز نمودن سایت این شرکت به صورت روزانه پول دریافت نمایند تا رتبه این وبسایت افزایش یابد. این امر با توجه به آمار ارائه شده توسط وب سایت الکسا باز جای تفکر دارد در این امار کلیه افرار بازدید کننده از این وبیاست مرد بوده و همگی از خانه خود این سایت را باز نموده اند و سایر قسمت های دیگر خالی می باشد. اهمیت رتبه منطقه ای و نوع آمار بازدید در آن است که زمانی بخواهید مغازه دار یا تولید کننده ای را قاتع کنید که وبسایت ما در اضای جنین مبلغی آگهی تبلیغات شما را در سایت خود قرار خواهیم داد مهم و از اهمیت بر خوردار است زیرا که شما با توجه به چنین رتبه منطقه ای بالایی قادر خواهید بود پول بیشتری از افراد جمع کنید.

ایراد دیگری که در فعالیت این شرکت وجود دارد و در سایت اینترنتی iranianmlm هم به آن اشاره گردیده است. استراتژی شیوه جلب اعضا و نوع بازاریاببی و ثبت نام چندگانه است. از آنجایی که در سیستم تخفیفات شما  با عضویت در این باشگاه و سپس معرفی دو نفر دیگر به صورت زیر شاخه خود و سپس هر یک از این دو نفر جدید با معرفی دو نفر دیگر به عضویت در آمده و این رویه تا انتها ادامه پیدا می نماید  که با رسم این نوع بازار یابی به یک شکل هرم خواهید رسید و این امر که شما امکان داشتن چند حساب کاربری را خواهید داشت، از این رو شما را تشویق می کنند تا چند حساب توسط خود فعال کنید یعنی یک شخص علاوه بر فعال کردن حساب خود چند حساب دیگر هم به عنوان سازمان فروش خود فعال می کند (مالکیت همه حساب ها توسط یک شخص است) تا با این کار بتوانند پورسانت بیشتری دریافت کنند. در واقع چند حساب فعال کردن برابر است با پرداخت پول بیشتر و خسارت بیشتر…

خسارت؟؟ ما یک محصول را خریداری می کنیم و تخفیف آن هم دریافت خواهیم کرد، حال خسارت در کجاست؟؟

 

 

ایراد بعدی این شرکت و فعالانش در این است که برای فعال کردن جایگاه خود باید در ابتدا با مبالغی در حدود پانصد هزار تومان تا سه میلیون تومان (و بیشتر) خرید هایی انجام دهند که هیچ نیازی به آن ها ندارند و عمدتا با هدف فعال شدن جایگاه این خرید ها صورت می گیرد.

و اما ایراد اساسی این شرکت در اشباع است. توجه داشته باشید در بازاریابی شبکه ای برای تولید پورسانت باید هر ماه خرید و فروشی صورت بگیرد تا پورسانتی تولید شود و همین امر یکی از عوامل جلوگیری از اشباع است. بسیاری از بازاریابان این شرکت عدم وجود خرید و فروش ماهیانه را یکی از مهمترین برتری های تخفیفات می دانند اما این عامل باعث می شود تا پورسانت شما را وابسته به ورودی های جدید کند که قطعا باعث اشبا در آینده می شود.

هفتیم نکته این که چرا شما باید برای گرفتن تخفیف و انجام بازار یابی برای اشخاص دیگری پولی بدهید. تخفیف را باید گرفت نه آن که برای آن پولی داد. در ازای کار بازاریابی که برای این شرکت انجام می دهید باید پول بگیرید نه آنکه پولی هم بدهید. بخصوص اینکه چطور ممکن است شخصی جهت فروش کالای خود به شما  بین 10% تا 60% از قیمت کل کالا تخفیف بدهد. این امر خود نشان می دهد که قیمت حقیقی آن کالا به میزان ادعا شده نبوده و جز هدف سوء استفاده ای وجود ندارد.

 

توجه: وبسایت hassas-computer.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال خبر منتشر شده نداشته و تنها نقل کننده مطالب درج شده در پلیس فتا،  ایران هشدار، ایرانین ام ال ام ، خبرگذاری ایرنا، اتحادیه صنف مبلمان و مصنوعات چوبی ارومیه، فوری نیوز ، پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم، بافق فردا، سرو ابر کوه، پیام امروز، ایر شز و ... است. 

 


نام: 1694
ایمیل:
سایت: