تبلیغات

دانلود کتاب آموزش فوکوس، نورسنجی، هیستوگرام و شارپنس در دوربین های دیجیتال نیکون

جذابترین های این بخش

مطالب هم شاخه

آیا میدانستید؟

خدمات

گزارشات

سیستم عامل: Unknown OS Platform
مرورگر شما: Unknown Browser
کشور شما: United States
موقعیت شما: 54.91.121.255

بازدید دیروز: 0
بازدید کننده دیروز: 0
بازدید امروز: 728
بازدید کننده امروز: 441
بازدید کل تا به امروز: 2976504

GPS آنلاین

مسیر یاب آنلاین آسان

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای مدار سیم کشی برق موتورسیکلت

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت آپاچی 180 و آپاچی 160

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت تریل سوزوکی

تبلیغات

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت هندا

خبر > حمل و نقل و خودرو > 

۲۵ درصد مالیات بر موتورسیکلت‌های امریکایی؛ اولین پاسخ اروپا به ترامپ

 در پاسخ به تعرفه واردات فولاد و آلومینیوم اروپا به آمریکا، ۲۵ درصد تعرفه واردات موتورسیکلت‌های ساخت آمریکا به کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا اجرایی شد.

 

تعرفه‌ی جدید آمریکا بر واردات فولاد و آلومینیوم از اروپا به امریکا، اتحادیه‌ی اروپا تعرفه‌ی ۲۵ درصدی واردات موتورسیکلت‌های آمریکایی را تصویب کرد. تمام موتورسیکلت‌های ساخت آمریکا که از پیشرانه‌ی با حجم بالای ۵۰۰ سی‌سی استفاده می‌کنند، مشمول ۲۵ درصد تعرفه‌ی واردات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌شوند.

Harley-Davidson / هارلی دیویدسن

این تعرفه تأثیر مستقیم بر برندهای پرطرفدار آمریکایی مانند هارلی دیویدسن و ایندیَن (Indian) می‌گذارد اما شرکت‌های سازنده‌ی موتورسیکلت‌های برقی همچون زیرو موتورسایکل (Zero Motorcycle) قربانی جنگ تجاری اروپا و آمریکا نمی‌شوند. هارلی دیویدسن سال گذشته کمتر از ۴۰ هزار دستگاه موتورسیکلت به کشورهای عضو اتحادیه‌ی اروپا فروخته، در حالی‌که این میزان در بازار ایالات متحده حدود ۱۴۸ هزار دستگاه بوده است. از طرف دیگر فروش محصولات این برند در خانه از سال ۲۰۱۷ روند کاهش قابل توجه داشته است؛ به همین دلیل مقامات هارلی دیویدسن صادرات بیشتر را هدف گرفته بودند که حالا با تعرفه‌ی ۲۵ درصدی اروپا، شرایط سخت‌تر خواهد شد. در مقابل ایندین روزبه‌روز با معرفی مدل‌های جدید و تأسیس نمایندگی‌های بیشتر، نزدیک به ۷۰ درصد بازار خود را به آمریکا محدود کرده است.

indian roadmaster

برخی از رسانه‌ها ادعا می‌کنند که ۲۵ درصد تعرفه برای واردات موتورسیکلت‌های آمریکایی با برنامه‌ی دقیق صورت گرفته است؛ چرا که نواحی مشخصی از ایالات متحده با ضرر بیشتری مواجه می‌شوند. در واقع مناطقی که در انتخابات گذشته‌ی آمریکا رای بیشتری به دونالد ترامپ داده‌اند، هدف مستقیم اتحادیه‌ی اروپا قرار گرفته‌اند. دفتر مرکزی هارلی دیویدسن در شهر میلواکی، ایالت ویسکانسین قرار دارد که این ایالت اتفاقاً زادگاه پاول رایان، رئیس فعلی مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا است. باید دید که جنگ تجاری آمریکا و اروپا در ادامه به کجا خواهد کشید.


نام: 1963
ایمیل:
سایت: