آموزش کامپیوتر

موضوعات آموزش

ورود به سیستم

سایر مطالب

رادیو موزیک آنلاین

مجوزها

logo-samandehi

دنبال کردن ما

ه اختصاصی حمید حساس در اینستاگرام

تبلیغات

دانلود کتاب آموزش فوکوس، نورسنجی، هیستوگرام و شارپنس در دوربین های دیجیتال نیکون

جذابترین های این بخش

مطالب هم شاخه

آیا میدانستید؟

خدمات

گزارشات

سیستم عامل: Unknown OS Platform
مرورگر شما: Unknown Browser
کشور شما: United States
موقعیت شما: 18.208.132.33

بازدید دیروز: 0
بازدید کننده دیروز: 0
بازدید امروز: 107
بازدید کننده امروز: 73
بازدید کل تا به امروز: 3306051

GPS آنلاین

مسیر یاب آنلاین آسان

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای مدار سیم کشی برق موتورسیکلت

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت آپاچی 180 و آپاچی 160

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت تریل سوزوکی

تبلیغات

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت هندا

آموزش > آموزش کامپیوتر >  آشنایی با سخت افزارهای رایانه > 

مقدمه آشنایی با کامپیوتر و اجزاء آن

استفاده از کامپيوتر در ايران از چندين سال قبل متداول شده است و از آن در موارد متعددی استفاده می گردد . چرخه استفاده از کامپيوتر از مرحله تهيه سخت افزارهای لازم شروع و در ادامه با نصب تجهيزات سخت افزاری زمينه استفاده از مقولاتی ديگر نظير : نرم افزار، بر پاسازی شبکه ، استفاده از منابع موجود بر روی اينترنت و ... فراهم می گردد. در زمان استفاده از پتانسيل های فوق ، سوالات متعددی برای کاربران با سطوح متفاوت اطلاعاتی مطرح بوده و خواهد بود. ما اعتقاد داريم تنها با يافتن پاسخ مناسب علمی به هر يک از موارد مطرح شده است که می توان اميدوار به ايجاد يک زير ساخت مناسب فرهنگی  به منظور استفاده از کامپيوتر در جايگاه واقعی خود بود. در صورت نيل به هدف فوق، مسير حرکت به سمت استفاده و بکارگيری سيستم های سخت افزاری و نرم افزاری سير منطقی و معقول خود را طی خواهد کرد.
اين شرکت با توجه به اهميت موضوع اشاره شده ، بخش فوق را راه اندازی نموده تا علاقه مندان بتوانند پاسخی مناسب برای برخی از سوالات متداول خود در زمينه دنيای گسترده فن آوری اطلاعات و ارتباطات را پيدا نمايند .
اين بخش صرفا" با اهداف آموزشی تهيه شده و از تمامی کاربران محترم درخواست می نمائيم به منظور استفاده از آن با شرايط استفاده از سايت آشنا شوند . رعايت موارد اعلام شده و پايبندی به آنان کارشناسان دست اندرکار تهيه مطالب فوق را تشويق می نمايد تا راهی را که شروع نموده اند با دلگرمی ادامه داده  و عملا" حرکتی هر اندازه کوچک در زمينه فن آوری  اطلاعات و ارتباطات برداشته گردد.
اين شرکت همواره از ارائه نقطه نظرات کاربران محترم در جهت بهبود و ارتقاء سطح کيفي موارد اعلام شده استقبال خواهد کرد. خواهشمند است در صورت وجود اشتباه در محتويات هر يک از صفحات ، مراتب را از طريق آدرس 
Info@hassas-computer.com  به مديريت سايت اطلاع دهيد. پيشاپيش از تمامی کاربران محترمی که اشتباهات موجود را گزارش می نمايند ، تشکر می نمائيم . ما اعتقاد داريم پذيرش اشتباهات شرط اوليه موفقيت و استمرار آن است . برای رسيدن به موفقيت راهی طولانی را در پيش داشته و جملگی می بايست همت نمائيم .


نام: 2306
ایمیل:
سایت: