فروشگاه >

متن قولنامه خرید و فروش موتورسیکلت

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید موتورسیکلتی را بخرید و یا به فروش برساند. اما در هنگام انجام معامله از طرف مقابل خود اطمینان نداشته و یا جهت پیشگیری از هرگونه اتفاق در آینده و دردسر های قانوی و سوء استفاده و یا دلخوری و نارضایتی در معامله به فکر قولنامه ای باشید که به لحاظ وجدانی و قانونی باعث شود شما دچار مشکلی نگردید. ما در اینجا متن قولنامه ای را تنظیم و برای شما قرار داده ایم که به لحاظ قانونی جلوی هر گونه بحث و دلخوری و یا مشکل قانویی و یا کلاه برداری را میگیرد و شما میتوانید با چاپ نمودن آن اقدام به انجام معامله موتورسیکلت خود نمائید.

 

شاید شما شنیده باشید که دوستان یا اطرافیان شما اقدام به خریداری و یا فروش یک موتورسیکلت نموده اند و پس از مدتی به لحاظ قانونی دچار مشکل شده اند و یا فروشنده و یا خریدار با اقدام به سوء استفاده از مدارک موتورسیکلت، سرقت، قاچاق، تصادف، کلاهبرداری و ... نموده اند و مالک موتورسیکلت به لحاظ قانونی دچار مشکلاتی چون جریمه نقدی، حبس، ازبین رفتن آبرو و ... شده باشد. آن هم به دلیل عدم دقت در هنگام معامله و تنظیم ننمودن یک متن اصولی و کاملا قانونی در قولنامه.

در ادامه شما میتوانید اقدام به دریافت دو متن اصولی و قانونی نمائید یا جلوی هر گونی سوء استفاده و یا مشکلی در آینده را بگیرید.

حجم فایل:

رمز فایل: www.hassas-computer.comنام: 8420
ایمیل:
سایت:


رهگذر 1397/10/17

موتورم فقط سند داره به اسم کسی دیگر است کارت پلاک نداره من میخوام کارت پلاک اش بگیرم

ابتدا باید به دفاتر شورای حل اختلاف مراجعه نمائبد و با طرح یک شکایت تقاضای صدور مدارک کنید.


رضا 1397/07/09

سلام متن قولنامه را خریداری کردم یلد نیستم استفاده کنم راهنماییم کنید

فایل دریافتی به صورت فشرده از نوع RAR بوده و توسط برنامه WinRAR باز می گردد و سپس میتوانید فایل های PDF آن را با نرم افزارهایی همچون Adobe Acrobat Reader مطالعه نمایید.


1

رضا 1397/04/01

سلام داداش مهدی من ۱۵ سال دارم پدرم برام موتور خریده بنام خودمه مشکلی نداره

خیر مشکلی ندارد. اما در صورت بروز حادثه به دلیل پایین بودن سن شما و فاقد بودن گواهینامه، بیمه حاضر به جبران خسارت نخواهد بود و در صورت فوت دیگران در حادثه شما به حکم قتل امد به زندان و یا قصاص محکوم می گردید.


مهدي 1397/02/22

سلام خسته نباشيد من ميخام ي موتور سيكلت دست دوم بخرم سنم هنوزقانوني نشده ١٧ سالمه بعضي چيزارو نميدونم،اين قولنامه همه شرايط هارو نوشته ديگه جاي نگراني نيست؟

با مطالعه متن هر آنچه که لازم باشد ذکر گردیده است.


1
1

علی 1396/09/02

سلام خسته نباشد میخواستم بدونم هزینه قولنامه یا(سند زدن)چقدره!؟؟؟بعد هزینه سند با خریدار!؟؟؟لطف کنین پاسخ بدین ممنون از خدمت صادقانتون

طبق قانون به عهده خریدار اما عرفی نصف نصف. نسبت به نوع موتورسیکلت متفاوت است. بین ۵۰ الی ۲۰۰ هزارتومان


3
2

آروین 1395/07/15

خرید کردم ولی دانلوذ نشد؟؟؟

پرداخت شما نا موفق بوده است.


3
1

امیر 1394/06/16

چجوری بگیرم هزینشو پرداخت کردم

با شماره 09367147548 تماس بگیرید.


3
2

محمود گرمه 1394/04/18

امروز تاریخ 18/4/94 یک متن قولنامه موتورسیکلت به مبلغ 20000 ربال از شما خریداری نموده ام ولی چگونه از ان استفاده کنم؟

متن قولنامه را از حالت فشورده خارج نمائید و سپس بسته به نوع قولنامه که ویژه خرید و یا فروش می باشد آن را چاپ کنید.