تبلیغات

دانلود کتاب آموزش فوکوس، نورسنجی، هیستوگرام و شارپنس در دوربین های دیجیتال نیکون

جذابترین های این بخش

مطالب هم شاخه

آیا میدانستید؟

خدمات

گزارشات

سیستم عامل: Unknown OS Platform
مرورگر شما: Unknown Browser
کشور شما: United States
موقعیت شما: 18.234.51.17

بازدید دیروز: 0
بازدید کننده دیروز: 0
بازدید امروز: 926
بازدید کننده امروز: 543
بازدید کل تا به امروز: 3008127

GPS آنلاین

مسیر یاب آنلاین آسان

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای مدار سیم کشی برق موتورسیکلت

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت آپاچی 180 و آپاچی 160

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت تریل سوزوکی

تبلیغات

تبلیغات

دانلود دفترچه راهنمای سرویس و نگهداری موتورسیکلت هندا

سرگرمی و خنده > طالع بینی >  طالع بینی فلزات > 

طالع بینی فلزات ماه های مختلف تولد در سال از فروردین تا اسفند

متولدین فروردین : آهن

فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که 9 برابر دیگران به آنها قدرت میدهد و شانس و موفقیت آنها را در زندگی نه برابر میکند .  انرژی و اشتیاق روانی انها میتواند همچون مشعل فروزانی و راه را برای دستیابی به آرمان های بزرگی که در سر میپرورانند روشن نماید ، آنها پیشگامانی هستند که همواره دیگران را به سمت اهدافی نایافتنی هدایت می نمایند.

متولدین فروردین کمتر به دنبال اندوختن ثروت هستند ولی اگر شروع به مال اندوزی کنند با چنان سرعتی پیش می روند که وقت نمی کنند بایستند و پول ها را بشمرند. در زمینه پول ، زمان و حتی لباس خود بسیار دست و دلبازانه عمل میکنند و هر قدر هم فقیر باشند همیشه چیزی برای بخشیدن دارند ، آنها اعتقاد دارند که وقتی به دیگران کمک می کنند نه فقط خرسند میشوند بلکه این عمل آن ها باعث میشود که دیگران هم متقابلا کاری برای آن ها انجام دهند.

 

متولدین اردیبهشت : مس

فلز ماه اردیبهشت مس است که رسانای برق و گرماست و بعد از گذشت سالها همچنان درخشان باقی میماند. در زندگی خانوادگی حاکم و رئیس است و هیچکس جرات ندارد آرامش او را بر هم زند ، او مانند زمان صبور است و مانند جنگل عمیق و از چنان قدرتی برخوردار است که قادر است کوه را جابجا کند ولی آدمی لجوج و یکدنده است.  این افراد معمولا از چیزهای کوچک خوششان نمی آید واز همین رو دلبستگی خاصی به عشق پایدار و ثروت دارند.

 

  متولدین خرداد : جیوه

فلز سرد جیوه در متولدین خرداد تمایلات دوگانه ای را به وجود می آورد مگر آنکه خودش جلوی آین کارها را بگیرد و به ندای قلب خود گوش کند. هنگامیکه عمیقا به دنبال علت بی حوصلگی متولد خرداد بگردید در میابید که او همیشه در پی هدفی است ولی مشکل اساسی او این است که هدف را نمی شناسد ، متولد خرداد از تخیل بسیار قدرتمندی برخوردار است و به همین خاطر اهداف زیادی را در سر میپروراند. ذهن متولدین خرداد همیشه به کاری مشغول است و به همین دلیل بیش از دیگران به استراحت نیاز دارد ، آنها با آنکه نسبت به بیخوابی حساس هستند ولی هیچگاه به اندازه کافی نمی خوابند.

 

متولدین تیر : نقره

فلز وجودی متولدین تیر نقره است که علیرغم تشابه با سایر فلزات از خصوصیات ویژه گرانبهایی برخوردار است ، آنها قلب مهربانی دارند و نیاز دیگران را به خوبی حس میکنند و به آن اهمیت میدهند و میخواهند به دیگران کمک کنند.آنها در ابتدا منتظر میشوند تا ببیند کسی دیگری پیدا میشود که پیش قدم شود چون دوست ندارد پول و وقت خود را صرف چیزی کنند که نیازی به آن نیست اما اگر دریابد که کس دیگری آستین خود را بالا نزده است آنگاه در آخرین لحظه دست به کار میشود . او میگذارد که دو بار زیر آب فرو روید ولی بار سوم شما را نجات میدهد ، او خیلی رئوف است و نمیگذارد غرق شوید!

 

متولدین مرداد : طلا

متولد مرداد در دوستی بسیار وفادار است و درموقع دشمنی آدم منصف و قدرتمندی است . او چه ساکت باشد و چه خودنما فردی خلاق و مبتکر و قدرتمند است چون او از طلای خالص است به همین دلیل ما گاهی خودخواهی و تکبر و تنبلی او را نادیده میگیریم .متولدین مرداد در مورد پول هیچگونه احتیاطی به خرج نمیدهند ، بسیار ولخرج هستند و حتی اگر پول زیادی نداشته باشند شیک میپوشند و زندگی شان لوکس است و برای تفریح و سرگرمی خود زیاد خرج میکنند. اگر کسی از آنها پول بخواهد به او میدهند و اگر نداشته باشند از دیگری قرض میکنند و به او می دهند.

 

متولدین شهریور : جیوه

اگر درجه حرارت محیط مناسب باشد متولدین شهریور علیرغم اینکه ظاهرا ترکیبی از فولاد و یخ به نظر می رسند در اثر عواطف اطرافیان ذوب خواهند شد. آنها بدون تردید انسانهایی صادق و قابل اعتمادی هستند ولی زمانی که نخواهند به جایی بروند و یا کار خاصی را انجام دهند به راحتی میتوانند خود را به مریضی بزنند و در چنین مواقعی استعداد نمایی آنها در زمینه هنرپیشگی هویدا میشود. متولدین شهریور از عکس های خود ایراد میگیرند و در مورد سر و وضع خود وسواس شدیدی دارند ، همیشه سر و وضعی مرتب و پاکیزه دارند و در مورد لباس بسیار سخت گیر هستند.

 

متولدین مهر : مس

متولدین مهر سودمندی فلز مس را که فلز هم آهنگی آنهاست بازتاب میدهند ، از هر گونه بی ادبی و بی نزاکتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه تان کج باشد انرا صاف می کنند و اگر صدای تلویزیون تان زیاد باشد آن را کم میکنند . آنها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگ بدشان می اید ، مانند کبوتران صلح دائم این طرف و آنطرف میروند و به میانجیگری میپردازند و صلح و صفا برقرار میکنند. انسانهایی بامحبت و دلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بداخلاق واخمو می شوند و از دستور دادن به دیگران خوششان می آید.

 

متولدین آبان : آهن

در بین متولدین آبان آدم عصبی و بیقرار خیلی کم دیده میشود و این در اثر فلز درونی شخصیت آنهاست ، با وجود این آنها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خیلی دلسوز هستند. متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت کسی را فراموش نمیکنند و فورا در جستجوی جبران آن برمی ایند و از طرف دیگر ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمیکنند و در مقابل ان واکنش های متفاوتی را از خود بروز می دهند . به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی میدهند و رفتارشان با کودکان ملایم و عطوفت آمیز است.

 

متولدین آذر : قلع

در میان متولدین آذر به ندرت میتوان کسی را پیدا کرد که شوخ طبع و بذله گو باشد و همین تعداد اندک نیز که در گفتن لطیفه چنان خام هستند که هیچ کس به آنها نمیخندد. اگرچه متولدین آذر حافظه ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش میکنند که کت خود را کجا گذاشته اند آنها هرگز نمیتوانند دروغگوی ماهری باشند و هیچ کس حتی برای یک لحظه نمیتواند دروغ آنها را باور کند. ریا کاری و دروغ گویی اصلا با مزاج آنها سازگار نیست و هر وقت سعی به انجام این کار نمایند به زودی دستشان رو میشود ، متولدین آذر چه کمرو و چه پررو در زمینه عشق همیشه آماده اند که شانس خود را امتحان کنند و خود را به آب و آتش بزنند.

 

متولدین دی : سرب

اگر چه فلز درونی متولد دی او را به فردی بسیار محکم تبدیل ساخته است اما او فردی خجالتی است که روحیه ای لطیف و حساس دارد. متولد دی همه کسانی را که باعث صعود آنها شده اند بسیار ستایش میکنند ، آنها خواستار پیروزی و موفقیت هستند و به سنتها و آداب و رسوم احترام میگذارند. در شخصیت متولد دی همیشه اندکی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد اما هیچ یک از این دو خصوصیت باعث نمیشود که او از انضباط جدی دست بر دارد ، متولد دی بحدی لایق و کارآمد است که به راحتی میتوانید زمام امور را به دستش بسپارید.

 

متولدین بهمن : اورانیوم

فلز درونی متولدین بهمن یک فلز حقیقی نیست و یک ماده رادیواکتیو است که فقط در ترکیبات یافت میشود ، اورانیوم می تواند موجب انفجارات عظیم و زنجیره ای گردد ، از همین رو تلاش برای محدود کردن آنها و مجبورساختن شان به انجام کاری مثل کوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یک بطری است. متولدین بهمن عقیده خود را خیلی رک و بی پرده به زبان می آورد ولی هرگز سعی نمیکند عقیده اش را به شما تحمیل کند ، یک بهمنی برای احساس امنیت دور و اطراف خود را شلوغ میکند و دوستان زیادی دارد ولی گاهی اوقات به یکباره در پیله تنهایی خود فرو میرود و دلش میخواهد تنها باشد.

 

متولدین اسفند : قلع

فلز متولد اسفند ، آهن و جیوه و طلا و سرب نیست بلکه آلیاژی از فلزهاست که نشانگر غیر واقعی و توهم آمیز بودن این افراد است! آنها قوی تر از آن هستند که میپندارید و عاقل تر از آن که میشناسید ولی تا زمانی که خودشان راز وجود شان را کشف نکنند راز آنها همواره پوشیده و مخفی باقی خواهد ماند. یک متولد اسفندتمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد ، همچنین برای مقام و قدرت و رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد ، او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی خیال است و در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز شکیبا و مقاوم است


نام: 6623
ایمیل:
سایت: